15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Demi Rose shfaqet provokuese për festat

spot_img

Modelja e famshme britanike Demi Rose njihet për postimet e saj provokuese.

Demi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram ku ka dhe shumë ndjekës foton përshëndetëse të ndërrimit të viteve.

Ajo është veshur si një “babagjyshe seksi”./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat