fbpx

Denoncimi i fortë në real-news/ Pallati në Tiranë, I shkatërruar, antenat e rrezikojnë, askush nuk vjen

Një denoncim shumë I fortë ka mbërritur në redaksinë tonë. Një qytetar denoncim se pallati I saj, i cili është tek ato të quajturat si ‘pallatet e arabit’ në Tiranë rrezikon shumë nga tërmeti.

Sipas denoncimit disa antenna të vendosura sipër pallatit sicc shihet edhe në foto e rrezikojnë së tepërmi atë, tani që është I dëmtuar nga tërmeti.

Pallati ndodhet në vendin e quajtur ‘kryqezimi i Laprakës’.

Qytetarja insiston se ka telefonuar të gjitha instancat si portalin e Kryeministrit, Bashkinë e Tiranës dhe shtabin e emergjencave por askush nuk ka shkuar në vendngjarja. Banorëve I rrezikohet jeta.