Denoncimi i fortë”/ Policët ua shkulin fshatarëve hashashin dhe e marrin për vete”

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili thotë se policët i marrin vetë bimët gjoja të shkatërruara të hashashit.

Postimi i plotë

“Menyre e re e Edvin Mafise dhe gjeneral Hashashit e luftes kunder Kanabisit!, Ua shkulin fshatareve dhe bimet i marrin per vehte narkopolicet”

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor pershendetje pas publikimit tuaj per fshatin dames tepelen limonat(hashashi) ben sikur u asgjesuan e zbukuruan lajmin fshati gjoncaj memaliaj ne komunikat por doktor kan filluar e po i vjedhin limonat vet policet e memaliaj ne bashkpunim me gjirokastren bejn sikur i asgjesojn por nuk deklarojn sepse po vjedhin vet te shkrihet komisarjati i memaliaj sepse fshati buz luftinje izvor nivic rabie lulzon nga limoni dhe shefat jan ne mbrojtje te tyre me ne krye oficerin e zones qe ka kto fshatra Skender abedini