fbpx

Denoncimi i frikshëm/ “Erion Braçe i përfshirë në atentatin ndaj prokurorit në Durrës”

Sali Berisha ka publikuar sot një denoncim të rëndë, ndaj zëvendës kryeministrit Erion Braçe.

Sipas denoncuesit, Braçe dhe Fredi Kokoneshi janë përfshirë në atentatin e ndodhur në Shkozet ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj. Braçe dhe Edi Rama patën sulmuar publikisht prokurorin e mbetur të plagosur nga atentati 3 javë më parë.

Denoncimi i plotë: Braçe i pluhurit me Kokoneshin e tij trafikant akuzohen te implikuar ne atentatin e Shkozetit!

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale! sb

Pershendetje doktor jam nje qytetare nga lushnja desha te beja nje denoncim per sa i perket atentatit te prokurorit arjan ndoj. para disa dites nje lokal ketu ne zone eshte pare kryetari fredi kokoneshi me nje person ishte rreth 25 vjec djal i ri bjond dhe i therriste gest te linte pershtypjen si orges bilbili dhe me mbrapa ka ardhur zv.kryemistri brace.

ne bisede e siper z.kokoneshi ka thene e duam ta shikojme te katandisur ate prokuror u be ai te dali kunder nesh. te lutem jam familjare dhe dua te jem anonine se skam ndermend te kem fatin e shume njerzve te vrare ketu.