Derbi i Stambollit mbyllet me sherr masiv (Video)

Derbi i zjarrtë i Stambollit, Gallatasaraj-Fenerbahçe u mbyll në mënyrën më të keqe të mundshme.

Në sekondat e fundit të ndeshjes që po mbyllej 2-2, lojtarët e të dyja skuadrave nisën një sherr në mesfushë që përfshiu edhe lojtarët e stolit dhe stafet teknike të ekipeve.

Gjithçka përfundoi me 2 kartona të kuq për Fenerbahçen dhe një për Gallatasarajin.

Shikoni pamjet:

Lër një koment