fbpx

“Derisa vdekja të na ndajë”, martohen dy qentë

Dy qentë kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre.

Lola dhe Bear u martuan në qershor të këtij viti.

Fox News raporton se pronari i qenve, Andrea Crawford  porositi një kostum për Bear dhe për Lolën një fustan dasme.

Media e huaj ka publikuar edhe foton e qenve të veshur si nuse e dhëndër.

/real-news.tv/