fbpx

Detaje nga aksidenti në Durrës, brenda ishte polici i rendit, ambulanca e policia vështirësi për ta nxjerrë

aksident-2.jpg

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti që raportoi real-news pak më parë në rrugën Plash-Plepa. Mësohet se automjeti tip “Ford Fusion” drejtohej nga 25 vjeçari Met Koci, është përplasur me një shtyllë.

Nga përplasja e fortë, mjeti ka pësuar dëme të mëdha ndërsa drejtuesi i mjetit, Met Koci fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

I aksidentuari është polic rendi në zonën e Durrësit.

Ambulanca dhe forcat e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes, për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303