fbpx

Detaje nga plagosja e 50-vjeçarit, çfarë u zbulua sot?

Ditën e djeshme një 50-vjeçar mbeti i plagosur në Selenicë të Vlorës. Ditën e sotme detaje të reja kanë dalë në dritë mbi Jetnor Xhaferrajn dhe është mësuar se ai është qëlluar mbi 30 herë pranë derës së shtëpisë së tij.

Sakaq, bëhet me dije se është gjetur e djegur një makinë, e cila dyshohet se i përket autorëve të krimit. Ndërsa brenda saj ndodheshin edhe dy kallashnikov.