fbpx

Detaje të reja/ Ja kush ishin rusët që u plagosën sot në Librazhd

Një makinë e ambasadës ruse u përplas ditën e sotme me një ‘Benz’ në aksin Elbasan-Librazhd.

Të aksidentuar mbetën  Nikhain Kruchinina dhe Darja Igor Kruchinina, 35-vjeç, burrë e grua.

Zyrtari rus ka thyer dorën, ndërkohë gruaja e tij ka marrë disa lëndime në trup./real-news.tv