fbpx

Detaje të reja nga pë*dhunimi i 14-vjeçares, ngjarja ndodhi ditën e Kurban Bajramit, e kërcënoi që të mos…

vajza-1.jpeg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Pogradec, ku një 46-vjeçar është vënë në pranga pasi ka kryer marrëdhënie s*ksuale në mënyrë të vazhdueshme me një 14-vjeçare. Në pranga është vënë shtetasi Blerim Bizgjoni.

Mësohet se denoncimi është bërë nga 14-vjeçarja, e cila ka dëshmuar se Blerim Bizgjoni e ka përdhunuar për më shumë se një muaj. 47-vjeçari ka kryer marrëdhënie s*ksuale me të miturën ditën e Kurban Bajramit dhe e ka kërcënuar vajzën që të mos tregonte rreth kësaj ngjarje.

Vajza ka dëshmuar në polici se me familjen e Blerim Bizgjonit kishin lidhje krushqie, ndërkohë që abuzimi më të ka vijuar për më shumë se një muaj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303