16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Detaje të tjera nga vrasja në Laprakë, foto nga vendngjarja

spot_img

Nga ngjarja e rëndë në Laprakë, ku humbi jetën një 17-vjeccarë dhe u plagos rëndë një 23 vjeçar, kanë dalë detaje të reja.

Sipas informacioneve kanë qenë dy persona që kanë qëlluar me breshëri plumbash ndaja dy të rinjve, Briselda Gjikola e cila mbeti e vdekur dhe 23 vjeçari Erion Bengo, i plagosur rëndë.

Të dy viktimat ndodheshin në makinë. Autorët janë larguar në këmbë nga vendngjarja. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat