32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Detaje të tmerrshme nga tragjedia në Kavajë, dogji makinën me gruan brenda dhe më pas vari veten? Dyshimet

spot_img

Detaje të rënda kanë dalë në dritë nga tragjedia e rëndë që tronditi sot Kavajën, ku një grua 45-vjeçare u gjet e djegur brenda makinës ndërsa burri i saj u gjet i vetëvarur. Bëhet me dije se Bilal Shirja 48 vjeç, dyshohet se ka djegur fillimisht makinën, brenda së cilës u gjet dhe kufoma e gruas së tij, Thëllënxa Shirja, e më pas, i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvarur në një pemë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat