fbpx

Detaje tronditëse në trupin e 23-vjeçares, u tha se vdiq nga infeksioni në dhëmballë, por çfarë u pa pas vdekjes?

krye-2.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vdekja e 23-vjeçares Evgjeni Baxho, për të cilën u tha se ndërroi jetë pas një infeksioni në dhëmballë.

Por Policia dhe Prokuroria kanë nisur hetimet për ngjarjen pas shenjave të dyshimta të konstatuara në trupin e 23-vjeçares.

E  reja ka shenja të çuditshme në kurriz dhe në bark, ndërkohë që mbetet ende mister kuptimi i tyre.

Komisariati Nr. 1 në Tiranë ka marrë në pyetje gjithë listën e të njohurve të 23-vjeçares, por deri më tani nuk është përfituar ndonjë e dhënë e dyshimtë. Të njohurit e të resë kanë dëshmuar vetëm për komplikacionin e saj me dhëmballën dhe që prej 10 ditësh kishte ënjtje dhe po trajtohej me antibiotik.

foto 1 foto
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303