fbpx

Detajet/ Arrestohen dy shqiptarë në Athinë, u kapën me kokainë, thasë me drogë dhe mijëra euro

gr.jpg

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi u kapën me kokainë në Athinë. Shqiptarët u arrestuan gjatë një kontrolli rutinë. por “thesari” u zbulua në banesat e tyre.

Mediat greke raportojnë se nga kontrollet e kryera në shtëpitë e tyre, ata gjetën dhe konfiskuan, ndër të tjera: 1.3 kg kokainë, 18 thasë me drogë, 2 peshore precize, shumat prej 15,020 euro dhe 241 dollarë cash dhe 7 telefona celularë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303