fbpx

Detajet e para/ Plas arma në Peqin, ka të plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme Peqin. Mësohet se ka mbetur i plagosur Besmir Hakballa.

Ai niset me urgjencë në spitalin e Elbasanin. Hakballa ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Forcat e policisë dhe grupi i hetimit janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes për zbardhjen e saj dhe kapjen e autorit/autorëve.