fbpx

Detajet të reja tronditëse nga vrasja e shqiptares nga i shoqi/ E reja u qëllua me një thikë 28 cm të gjatë

Florand-Shehu.jpg

Të tjera detaje shokuese kanë dalë në dritë nga vrasja e shqiptares nga burri i saj në Greqi.

Sipas ekspertizës, e reja është qëlluar me një thikë 28 cm të gjatë dhe ka pasur dy plagë të rëndë në qafë.

Ndërkohë, 40-vjeçari shqiptar u dërgua në gjykatë dhe më pas iu dorëzua komisariatit, ku do të lihet në qeli deri në marrjen e një dënimi. Florand Shehu është shfaqur kokë ulur para gjykatës të Athinës, ndërsa mësohet se para trupës gjykuese ai ka qëndruar i heshtur.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303