fbpx

“Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë”. Arbana Osmani jep përgjigjen e befasishme ndaj ndjekëses

Moderatorja Arbana Osmani është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan dhe receta gatimi. Së fundmi, teka ka postuar një foto duke përgatitur sushi, një prej ndjekësve i komenton:

“Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë. “Lek i shkuar dëm”, i është përgjigjur moderatorja, duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit.

Kujtojmë se Arbana është në pritje të ëmbël.