fbpx

Dhjetëra efektivë ‘blindojnë’ Fushë-Krujën, zbulohet arsyeja

polici.jpg

Dhjetëra forca policie kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë në kuadër të aksionit anti-drogë, pasi dyshohet se ka parcela të mbjella me lëndë narkotike.

Disa kohë më parë në disa fshatra të malësisë, janë proceduar penalisht një pjesë e mirë e kryepleqve të fshatrave dhe kreu i Njësisë Administrative të zonës.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303