fbpx

Dhuna e ushtruar nga Policia mbi 16-vjeçarin, reagon Lulzim Basha

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pak më parë lidhur me dhunën e ushtruar nga Policia ndaj 16-vjeçarit. Sipas Bashës,  Edi Rama është e keqja e njerëzve, është e keqja e Shqipërisë.

“Kjo dhunë, kjo krizë, kjo vjedhje dhe batërdi me pronat publike, kjo padrejtësi ndaj shqiptarëve, kjo varfëri ekstreme ka vetëm një emër: Edi Rama. Ai është e keqja e njerëzve, është e keqja e Shqipërisë” shkruan Basha.