fbpx

Dhunë konstante ndaj gruas, arrestohet në flagrancë 42-vjeçari

dhune.jpg

Një 42-vjeçar është arrestuar nga blutë e Tiranës pasi akuzohet se ka ushtruar në mënyrë konstante dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Pas arrestimit nga efektivët e Komisariatit nr.1, ai është dërguar për gjykim dhe akuzohet për veprën penale të dhunës në familje.

Njoftimi i policisë:

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Sh. Z., 42 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303