fbpx

Dhunohen efektivët e Policisë, detajet e para

auto_policia-durres-850x450-11621671050-770x417.jpg

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 2 persona pasi kanë dhunuar efektivët e policisë.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Xh. M., 37 vjeç dhe shpallën në kërkim shtetasin F. (Xh). L., pasi në rrugën “Budi”, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kundërshtuar punonjësit e Policisë për ushtrimin e kontrollit fizik, duke ushtruar dhunë ndaj tyre.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303