Dhunojnë një person, arrestohen babë e bir

Dy persona kanë dhunuar me sende të forta një person në Kolonjë, ku menjëherë janë arrestuar nga policia.

Mësohet se dy autorët janë babë e bir dhe jetojnë në fshatin  Qinam.

Ndërkohë, i dëmtuari ndodhet jashtë rrezikut për jetën si dhe po merr trajtim mjekësor në spitalin e Korçës./real-news.tv