fbpx

Dhunuan banorët e Astirit, PD kallëzon policinë

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu dhe sekretari për çështjet ligjore Çlirim Gjata do të kallëzojnë Policinë për dhunën ndaj banorëve të Unazës së Re

Balliu dhe Gjata do të paraqiten në prokurorinë e Tiranës në orën 13:15 për të bërë kallëzimin

Kallëzimi penal ndaj Policisë për përplasjet e mëngjesit të së martës mes banorëve dhe punonjësve të Policisë