17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Dhurata e Ramës për një familje të varfër

spot_img

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social ‘Facebook’, ku pasqyron imazhe nga shtëpia e re e një familjeje në Vaqarr të Tiranës.

Familja e cila përbëhet nga 6 anëtarë, jetonte në një shtëpi të vogël e në kushte ekstreme.

Rama ka publikuar pamje nga shtëpia e re e familjes së Euglen Xhabaftit, ku e ka vizituar së bashku me ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu.

“Mirëmëngjes dhe me dritën e shpresës së rilindur në këtë familje ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama në Facebook./real-news.tv

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/274335819944481/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat