Digjen dy makina në Vlorë, dyshohet e qëllimshme

Dy automjete janë përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë. Mësohet së njëri prej automjeteve është në pronësi të shtetasit me iniciale B.B. Dyshohet se zjarrvënia të jetë e qëllimshme.

Foto ilustruese

Dy automjete janë përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë.

Mësohet së njëri prej automjeteve është në pronësi të shtetasit me iniciale B.B.

Dyshohet se zjarrvënia të jetë e qëllimshme.

Bëhet me dije se automjeti tip ‘Ford Fokus’ është djegur në njërën nga gomat e para dhe në pjesën e kroskotit.

Automjeti tjetër tip ‘Benz’ është në pronësi të shtetasit R.E.

‘Benzi’ mori flakë në pjesën e motorit afër shkollës Ismail Qemali.

Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lër një koment