28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Digjet apartamenti nga një bombol gazi

spot_img

Një apartament në Elbasan është djegur ditën e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘5 Maji’, ku një banesë është përfshirë nga flakët. Zjarri është përhapur në të gjitha dhomat, duke djegur kështu mobiliet dhe sende të tjera.

Shkak i këtij zjarri brenda në apartament ka qenë një bombol gazi, ku mesa duket një prej familjarëve e ka lënë ndezur.

Zjarrfikësit mbërritën menjëherë në vendngjarje për të shuar flakët. Raportohet që nuk ka të lënduar./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat