27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Digjet banesa në Lezhë, alarm te banorët

spot_img

Një banesë është djegur ditën e sotme në qytetin e Lezhës. Mësohet se banorët dhe qytetarët përreth janë alarmuar nga zjarri, ku menjëherë kanë telefonuar zjarrfikësen.

Menjëherë ka mbërritur policia dhe zjarrfikësja në vendngjarje, ku ka shuar zjarrin. Ende nuk dihet shkaku i zjarrin, por mësohet se deri më tani ka vetëm dëme materiale./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat