fbpx

Disa ide të thjeshta për një grim të ‘frikshëm’ Halloween-i

Halloween-i po afron dhe është koha për të filluar përgatitjen e kostumit dhe grimit tuaj. Këtë vit, në vend që të zgjidhni diçka bazike, pse të mos shkoni në festën e mikut tuaj në Halloween, të veshur dhe grimuar me trendin më të fundit të makijazhit të Halloween-it ?

Më poshtë mund të shihni disa pamje super të lehta dhe ato çmendurisht komplekse që do t’ju frymëzojnë të shkoni një hap më tutje për këtë 31 tetor.