27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Disa orë pasi votoi, Basha shfaqet entuziast në rrugët e Tiranës, takon qytetarët i buzëqeshur

spot_img

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha votoi pesë orë më parë ka votuar në lagjen e tij, në çerdhen numër 13, në njësinë 8 në kryeqytet.Ai u paraqit në qendrën e votimit dhe ka pritur në radhë sa kanë mbaruar qytetarët që ishin para tij, më pas ka hedhur votën.Ndërkohë, pak minuta më parë Basha ka dalë në Tiranë, ku i entuziazmuar me buzëqeshje në fytyrë ka takuar qytetarë të ndryshëm.Nuk ka nguruar që këto t’i ndajë me shqiptarët në rrjetet sociale.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat