fbpx

“Dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve”. Kryemadhi bën thirrjen e fortë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi me anë të një statusi në Facebook është ndalur sërish te 25 prilli, dita sipas saj, kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve.

“Të gjithë duhet t’i japim forca drejt 25 prillit 2021, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve dhe rinisë së mrekullueshme që kemi”, shkruan Kryemadhi në Facebook, ndërsa ndan foto nga takimi i nënkryetarit Pojana me të rinjtë.