fbpx

Ditë zie për Fjolla Morinën, këngëtarja humb personin e shtrenjtë

Capture-76.png

Këngëtarja Fjolla Morina ka përjetuar sot një humbje të madhe. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se gjyshja e saj ka ndërruar jetë.

Fjolla ka ndarë disa imazhe që i ka realizuar së fundmi me të dhe ka shkruar edhe një mesazh tepër emocionues, ku pikërisht nesër do ta festonte ditëlindjen.Më poshtë ajo ndau edhe foto nga ditëlindja e fundit që ia kishin festuar gjyshes, duke zbuluar se mosha e saj ishte 95 vjeçe.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303