fbpx

Ditëlindja e gjen ndryshe moderatoren: Gëzuar për mua! Me covid, por me shumë dashuri…!

Moderatorja simpatike Arjola Shehu ka zbuluar se është infektuar me koronavirus.

Nëpërmjet një postimi në instagram Shehu ka zbuluar:

Sigurisht, kjo ditëlindje për mua është ndryshe… e mbyllur në shtëpi prej disa ditësh… me temperaturë dhe pa mundësi për të dal jashtë dhomës sime… por kjo kohë vetëm, të bën të kuptosh se çfarë vërtetë ka rëndësi, kush është pranë teje, sa e rëndësishme është të jemi mirënjohës për çdo frymëmarrje! Gëzuar për mua! Me covid, por me shumë dashuri…! Mezi pres të kthehem pranë jush!”, shkruan moderatorja.