fbpx

Ditët e fundit të plazhit, ja si duket e veshur me bikini dhe barkun e rrumbullakosur Arbana Osmani (Foto)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë!

Së fundmi, “Panorama Plus” ka publikuar foto të saj  me bikini teksa shijon ditët e fundit të plazhit.

Arbana shihet në pishinë nën shoqërinë e së ëmës dhe djalit të saj Jon.