fbpx

‘Djali dhe nusja nuk ishin në shtëpi’, burri rrëfen momentin e djegies së banesës

08B08CFB-A6E5-4145-8603-FB834D182CE5.jpeg

Një banesë në Rreth Libofshë në Fier është përfshirë nga flakët.

Dyshohet se shkak për zjarrin ka qenë një masë me energjinë elektrike. I zoti i shtëpisë Aliosha Simaku tregoi se zjarri ka djegur çdo gjë.
“Djali dhe nusja nuk kanë qenë në shtëpi. Është dëmtuar çdo gjë. Dëgjova kallamat që po digjeshin dhe kërcisnin”, tha mes lotëve i zoti i shtëpisë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303