33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Djali i Beckham, në një lidhje me aktoren e njohur

spot_img

David dhe Victoria Beckham janë prindër të 4 fëmijëve, 3 djemve dhe 1 vajze, ku së fundmi një lajm është bërë i ditur për një prej djemve. Mësohet se 16-vjeçari, Romeo Beckham ka nisur një lidhje dashurie me aktoren e njohur dhe shumë simpatike, 15-vjeçaren Millie Bobby Brown.

Burimet amerikane bëjnë me dije se Victoria është parë në shoqërinë e dy të rinjve dhe është shumë dakord për lidhjen e tyre.

Ndërkohë, Millie është padiskutim një ndër aktoret më të reja, por edhe të suksesshme në Hollywood. Ajo është bërë e njohur nga seriali shumë i dashur për të rinjtë ‘Stranger Things’.

Lidhja e tyre është vënë re edhe nga fansat, pasi ata i komentonin shpesh njëri tjetrin nëpër foto që publikonin në rrjete sociale./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat