fbpx

Djali i Pablo Escobar i shkruan reperit shqiptar

Reperi shqipar, Don Phenom i ka kushtuar së fundmi një këngë bosit të drogës në Kolumbi, Pablo Escobar.

Ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën e titulluar “Pablo”, dhe reagimet kanë qenë fantastike. Por ajo që na tërhoqi vëmendjen është një reagim i djalit të Pablo-s, Juan.

Juan ka komentuar disa emoji yjesh në postimin e reperit shqiptar ndërsa Don Phenom i shkruan: “Shumë respekt për ty”.

Juan Pablo është i njohur për publiku, ai ka publikuar dhe një libër kushtuar të atit “Pablo Escobar: Babai im” ku flet për përjetimet personale të historive të tij.

View this post on Instagram

Full Song For Instagram Only #DonPhenom #DonPablo #CaliberFlowEnt

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage) on