fbpx

“Dje me 500 lekë në xhep sot tërë po*dhë”, ndjekësi turpëron Bes Kallakun

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku është mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar dhe ndiqet nga 1 milion persona në rrjetet sociale.

Me siguri secilit prej jush i ka rënë në sy videot që aktori poston ku tenton të hapë shishet e shampanjës.

View this post on Instagram

Aiiiii ça tersi moooojjjj 😂😂😂 @xhensilamyrtezaj @paneamoreefantasiafirenze

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Besi duket se ia ka marrë dorën tani dhe në videot e publikuara shfaqet si një profesionist i vërtetë në këtë fushë!

Në një postim të fundit ai shihet duke hapur shishen e shampanjës me anë të një tasi kuzhine, duke e bërë më të vështirë akoma sfidën.

Por një komentues është shprehur i pakënaqur për këtë video dhe shprehet se aktori po shet mend:

“P*rdhet e juja, deri dje rrije me 500 lekë në xhep tani hap shampanja me p*rdhë”, i komenton ndjekësi në videon e tij.

Ky koment nuk i shpëtoi besit, i cili i ktheu përgjigje duke përdorur notat e humorit si gjithmonë.

“Po ça t’boj o zemra, të rri të hap shishet e dhallës vetëm pse ta ka qefi ty????”, shkruan ai me ironi.

/real-news.tv/