fbpx

“Do dal unë sot”! Claudio bisedon me Ilirin, ja ç’thonë dy banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”

640-0-61b86f2d06aeb.png

Konkurrenti i ‘Big Brother VIP’, Claudio ka biseduar me Ilirin në lidhje me nominimet.

Ai është një ndër banorët e nominuar bashkë me Ilirin, Einxhel dhe Arjolën.

“Do dal unë, s’ka rrugë tjetër,”-tha Claudio.

“Nuk e di çfarë të të them me të vërtetë”,- i tha Iliri.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303