fbpx

“Do i përqafoj shqiptarët dhe…”, çfarë do bënte Rama nëse do humbiste zgjedhjet?

0869bda03cb86868457c93f5e7f6d32e_L.jpg

Kryeministri Edi Rama ka treguar se çfarë do të bënte nëse do të humbiste zgjedhjet. Teksa po fliste gjatë prezantimit të platformës digjitale të PS, ai tha se do përqafojë të gjithë shqiptarët ndërsa do t’i jepte stafetën partisë tjetër.

“Do i përqafoj të gjithë shqiptarët me një mirënjohje që nuk do i gjejë fjalët dhe do u them punë të mbarë atyre që do të marrin stafetën,” tha Rama.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303