17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Do lirojë karrigen e Presidentit? Nasip Naço ‘mesazh të koduar’ Metës: E di që e mban premtimin

spot_img

Nasip Naço, kandidati i PS në një lidhje direkte për Top-Channel nga Berati, ka shigjetuar Presidentin Ilir Meta duke thënë se duhet të mbajë premtimin që ka bërë.

Naço i referohet deklaratës së kreut të shtetit i cili tha se nëse PS merrte mandatin e tretë, ai do jepte dorëheqjen.

Naço theksoi se është Presidenti e mban fjalën dhe shpreson që ta bëjë dhe këtë herë.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat