fbpx

“Do luftë”? Ghetto Geasy dhe Luana Vjollca na hutuan me komentet në Instagram

InShot_20200912_160946424-e1599927351109.jpg

Reperi i njohur, Ghetto Geasy publikoi një foto sot në Instagram, ku shihej që ishte në Mirditë. Mirëpo, komenti i Luana Vjollcës tërhoqi mjaft vëmendje.

“Simpatico B***”, i ka shkruar moderatorja, ndërsa i kunati ia ka kthyer “hahahha oh D**A”

“Do luftë?”, vijon më tej Luana.

Nuk dimë të themi se cilat janë shkronjat që mungojnë, por disa nga fansat shkruajnë se “B***” është në vend të “Babi”, ndërsa “D**A” në vend të “Dada”.

Keni ndonjë ide ju?

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303