fbpx

Do të habiteni, ja sa muajshe është Arbenita?

Screenshot_14-7.png

Arbenita Ismajli pozon me barkun e rrumbullakosur, zbulon kur vjen në jetë bebushja. Pak ditë më parë bëri bujë në media lajmi se Arbenit Ismajli dhe Fero do të bëhen prindër për herë të parë. Ky lajm i ëmbël erdhi pak ditë pasi dyshja e famshme konfirmuan se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë.Modelja dhe reperi do të bëhen prindër të një vajze. Ndërkohë një ditë pasi konfirmoi shtatzaninë, modelja e mirënjohur ka publikuar dhe imazhet e para me barkun e rrumbullakosur. Ajo shfaqet me fustanin e kuq ndërsa ka zbuluar se fëmija do të vijë në jetë më shpejt se ç’e mendonim, pasi është 8 muajshe.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303