29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Do të kandidojë në Shkodër? Flet Senida Mesit

spot_img

Ish-zëvendës kryeministrja Senida Mesi nuk e ka mohuar një kandidim të mundshëm për kreun e Bashkisë së Shkodrës në zgjedhjet e 30 qershorit.

E ftuar në rubrikën “Opinion” në Neës24 Mesi deklaroi se nuk do të thoshte jo por se do të mbështeste çdo kandidat. Ajo theksoi se Shkodra ka nevojë për ndryshim.

“Shkodra ka nevojë ndryshimin. Pas 28 viteve Bashkia Shkodër ka pasur vetëm një lidership. Ka ardhur koha që qytetarët të provojnë një lidership tjetër. Ka ardhur koha që dhe Shkodra të pësojë ndryshimin rrënjësor”, tha ndër të tjera ajo. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat