fbpx

“Do t’ju q* racën, o ku*vë”/  Del VIDEO që vërteton rrahjen e Trejsi Sejdinit në mes të Tiranës

Një tjetër video ka dalë dhe që vërteton se modelja Trejsi Sejdini ka bërë sh.err në mes të Tiranës me disa djem.

Videoja është publikuar nga redaksia e “Joq” dhe tashmë mund të shikoni me zë dhe me figurë sherrin e ndodhur në mes të rrugës, për të cilin vetë Sejdini u shpreh se nuk kishte ndodhur asnjëherë.

Videot janë dërguar nga një qytetar i cili tregon se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Vasil Shanto” dhe në sfond shihen vajzat që kapen nga flokët dhe shahen me një fjalor rruge.

“Do të q* rracën, pi*ropshe”/ Pamje EXLUSIVE nga sherri i Trejsi Sejdinit, kapje flokësh dhe fjalor banal në mes të rrugës on Vidnews.