fbpx

“Do zgjidhja Rozën për grua”. Flavio Qarri bën deklaratën e fortë në emision

flav.jpg

Gazetari i njohur Flavio Qarri ka qenë dje i ftuar në emisionin ‘Soiree’, ku rrëfeu se pse deri më tani nuk ka vendosur të martohej dhe është pyetur se kë do donte për grua nga vajzat të cilat ishin të ftuara në panel.

“Do zgjidhja Rozën, sepse do ishte e vetmja me të cilën do isha rehat” ka treguar Flavio, ku nuk ka munguar edhe një përqafim midis tyre. Të njëjtën zgjidhje bëri më pas edhe moderatorja e njohur Roza Latin, e cila tha se do donte Flavio Qarrin për burrë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303