fbpx

“Doli nga banjo, nxorri kokën e imagjino pjesën poshtë…”. Kryeministri ‘lëshon gojën’: Kush është kaps të bërtasi Rama ik

uuuu.jpg

Gjatë fjalës së tij, Edi Rama në një takim me simpatizantët në njësinë nr.2 në Tiranë, foli për një moment të pakëndshëm që i ka ndodhur me një simpatizant të Bashës

Sapo ai nisi fjalimin e tij, një qytetar nga ballkoni i tha ‘Rama ik’. Kreu i qeverisë tha se kjo është britma e kapsllëkut e se kush të dojë që të shpëtojë nga kjo gjë të bërtasë ‘Rama ik’.

Rama tha:

Ishte një nga dera e banjos që bërtiti Rama ik. Është britma e kapsllëkut. Kush është kaps të bërtasi Rama ik dhe mund ta ketë një clirim të përkohshem. Ca ti thuash këtyre, del në banjo dhe thot Rama ik. Nxorri kokën aty po imagjino pjesën poshtë dhe aty, se duke e pas në mend atë them dhe unë oo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303