18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Don Xhoni ka një surpizë për Meritonin dhe Romeon? Ja çfarë shkruan reperi!

spot_img

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Një postim i Don Xhonit nëm Instastory i ka bërë kureshtarë që të gjithë. Reperi ka postar një video të Romeos dhe Meritonit në shtëpinë e “BBV3” teksa kërcejnë dhe këndojnë një nga këngët e tij, ku ka shkruar: 

Kampiona sot e keni një surprizë të dytë!

Kujtojmë se Romeo dhe Meritoni janë shumë miq me reperin dhe se mundet që Don Xhon të ketë përgatitur një surprizë për ta për t’i mbështetur në këto ditët e fundit të këtij edicioni.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat