fbpx

Donaldi befason me përgjigjen dhe bën deklaratën e papritur: Ka qenë gabim që e kam futur…

maxresdefault-3.jpg

Më 18 shkurt është finalja e madhe e spektaklit, ku do të zgjidhet fituesi mes Beniadës, Einxhelit, Donaldit dhe Ilirit.

Ditën e sotme, Iliri, Donaldi dhe Beniada kanë diskutuar me njëri-tjetrin në oborr për çështje të ndryshme.

Modelja i ka pyetur djemtë nëse kanë menduar në ndonjë moment ta lënë lojën e “Big Brother VIP.

Ajo që i ka habitur të gjithë është përgjigja e Donaldit, i cili ka thënë se e ka çuar në mendje, por nuk e ka lënë egoja.

“Unë e kam thënë një herë, ndoshta ka qenë gabim që e kam futur. Po, po s’të lë egoja”, u shpreh aktori i humorit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303