fbpx

“Donin t’më prisnin kokën me kosen e barit, jam n’spital”. Vajza denoncon skandalin e rëndë: Më ndihmoni, kam frikë se…

hune.jpg

Një vajzë ka denoncuar dhunën e ushtruar ndaj saj nga familjarët e të dashurit. Vajza denoncon dhunën dhe publikon fotot ndërsa shkruan se është shtruar në spitalin psikiatrik nr.5 vetëm sepse kishte frikë të dilte jashtë si pasojë e kërcënimeve të marra.

Shkrimi i Plotë i vajzës:

“Jeta osh qef prsh jam nje vajz e cila paraditen e djeshme jam dhunuar nga familja e te dashurit tim sepse i kerkova gjerat e mia edhe m shane, m ofenduan m kan bere gjithe shenja. Nuk po shkruj n instan tim se ma kane, por edhe kte insta e dua anonim nqs do ma benit postimin. Nje djal i quajtur R.H, gruaja e tij dhe e motra e te dashurit tim dmth M. G (H) edhe nena S. G me kane dhunuar shume keq, me kane rrahur dhe deshen te presin nkoken me kosen qe pret barin. Me ra te fiket edhe kam ren me koke ne gur. Tani per momentin jam n spital, Me kane sjell te 5 per arsye se kam frik te rri jasht ata i kam frik se m kan kercenu familjen. I denoncova por te tre kan dale jasht dmth kte R.H e ka ndihmuar nje te komisarjati 1 qe te dale, na qenka nga herkali edhe un jam gjith sheja ne trup. Nqs nuk ben gjr policia e shtetit, kerkoj te me ndihmoj dikush ta ndjek ne ndonje emisjon me tv per me shume sepse ndihem e friksuar dhe e kercenuar”

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303