Drake mori dhuratën më të veçante për Krishtlindje

Drake mori një dhuratë shumë të veçantë të Krishtlindjeve këtë vit!

Të mërkurën, reperi “Hold On, We’re Going Home” zbuloi se djali i tij 1-vjeçar, Adonis Graham, i dha atij një pikturë që kishte bërë! Drake madje nënvizoi se ai beson se i biri i tij është i destinuar për madhështi artistike.

“Adonis> Picasso”, ai përshkroi një foto të pikturës së gishtave të kuqe, të verdhë, blu dhe jeshile, duke shtuar “Mos me @ mua”, së bashku me një zemër blu dhe emoji të pemës së Krishtlindjes.

Ylli i hip-hopit e mirëpriti djalin e tij, të cilin e ndau me yllin e filmit për të rritur Sophie Brussaux, në vitin 2017.

View this post on Instagram

Adonis > Picasso don’t @ me ??

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

Lër një koment